Opóźnienia ACA Obamy – łamanie prawa czy praca

Ponieważ administracja Obamy w ciągu ostatnich kilku miesięcy odroczyła wdrażanie różnych części ustawy o niedrogiej opiece (ACA), polityczni przeciwnicy prezydenta zarzucili mu, że jego decyzje są rażąco nielegalne , że jego administracja działa jakby nie była Związany przez prawo i że jego decyzje budzą poważne obawy dotyczące [jego] zrozumienia , że w przeciwieństwie do średniowiecznych monarchów brytyjskich, amerykańscy prezydenci mają na mocy naszej Konstytucji obowiązek, a nie uznaniową władzę , aby dbać o to, by przepisy były wiernie 1 Izba Reprezentantów uchwaliła, w głosowaniu na linii partyjnej, HR 4138, Egzekwuj ustawę , rzekomo ustanawiając jurysdykcję w sądach federalnych, aby umożliwić domowi Kongresu wniesienie sprawy do Prezydent do egzekwowania wymagań ustawy federalnej. Administracja i jej obrońcy sprzeciwiły się, że jej odroczenie nie oznacza odmowy egzekwowania ACA, ale tymczasowe korekty kursu w interesie skutecznego wdrożenia. Ale przeciwnicy ACA zachowali mem nielegalności przed publicznością. W rzeczy samej, nawet zwolennicy ACA mogą się zastanawiać, czy coś może być nie tak, biorąc pod uwagę liczbę przekroczonych terminów oraz fakt, że wdrożenie niektórych przepisów zostało opóźnione więcej niż jeden raz. Jak należy rozumieć działania administracji.
ACA jest ogromnym prawem, nakładającym setki wymagań na agencje federalne i podmioty prywatne. Wiele przepisów prawa ma skuteczne daty , w których miały zostać wprowadzone w życie. Chociaż większość tych przepisów została wdrożona na czas, nie było możliwe dotrzymanie wszystkich terminów z powodu różnych czynników. Obejmują one ograniczone zasoby do wdrażania prawa (Kongres nie przyjął żadnych funduszy na ten cel od czasu przyjęcia ACA w 2010 r.), Co w konsekwencji wymaga priorytetowego wykorzystania dostępnych zasobów, ograniczeń technologicznych (w tym konsekwencji problematycznego uruchomienia strony internetowej ), konieczność stopniowego wdrażania różnych przepisów w zintegrowanej i racjonalnej kolejności oraz potrzebę unikania niepotrzebnych zakłóceń na rynkach pracy i ubezpieczeń.
Na przykład w dniu 2 lipca 2013 r. Administracja ogłosiła, że pozwoliłaby dużym pracodawcom na dodatkowy rok na spełnienie wymogu oferowania swoim pracownikom minimalnego niezbędnego zakresu lub zapłacenia podatku, jeśli jeden lub więcej pracowników otrzyma ulgi podatkowe. To odroczenie wykonania zostało następnie przedłużone na kolejny rok dla mniejszych pracodawców. Administracja stwierdziła, że mandat pracodawcy nie może być egzekwowany, dopóki nie zostanie wdrożony wymóg ACA, że pracodawcy zgłaszają zakres, jaki oferowali swoim pracownikom, i że konieczne są dalsze prace, zanim można będzie wdrożyć praktyczny, nie nadmiernie uciążliwy proces raportowania. Dokładnie rzecz biorąc, dwa procesy sądowe wytaczane przez przeciwników ACA, kwestionujące to opóźnienie, zostały teraz odrzucone przez sądy federalne, ponieważ przeciwnicy nie mogli wskazać na żadną rzeczywistą szkodę, która ich spowodowała.
W dniu 14 listopada 2013 r. Administracja powiadomiła państwowych komisarzy ubezpieczeniowych, że umożliwiłaby państwom możliwość opóźnienia egzekwowania różnych wymogów ACA, które zakazałyby od stycznia 2014 r. Odnawiania niezgodnych z prawem polis w indywidualnych i małych grupach. rynki
[podobne: gajda med pułtusk, medicus jawor rejestracja, medicus jawor ]

Tags: , ,

No Responses to “Opóźnienia ACA Obamy – łamanie prawa czy praca”

 1. Candy Butcher says:

  Zawiera wsobie nie tylko wapń ale także witamine d

 2. Mad Irishman says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: usuwanie zmarszczek botox[...]

 3. Alpha says:

  Piszta co chceta

 4. Marta says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: gabinet ortodontyczny[...]

 5. Klara says:

  Tabletki łyka tylko po ich spożyciu

 6. Papa Smurf says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu usg piersi warszawa[...]

 7. Izabela says:

  rak płuca to nie oszukujmy się wyrok

Powiązane tematy z artykułem: gajda med pułtusk medicus jawor medicus jawor rejestracja