Krajowe badanie planów zarządzania opieką medyczną ad 6

Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów, a nie Komisji Przeglądu Płatniczych Lekarzy. Dr Berenson jest dyrektorem medycznym i współzałożycielem National Capital Preferred-Provider Organization, którego nie uwzględniono w tym badaniu. Jesteśmy wdzięczni Jackowi Hoadleyowi z Komisji ds. Przeglądu Płatniczych Lekarzy za jego wskazówki i wsparcie; do następujących pracowników Mathematica Policy Research: Lyle Nelson za przegląd badań, Linda Mendenko za nadzorowanie badania, Daisy Ewell i Susan Thomas za wsparcie w programowaniu, Barbara Foot i DeWayne Davis za koordynację produkcji, Daryl Hall za edycję rękopisu i Kathleen Donaldson za pomoc w przygotowaniu manuskryptu; do planów zarządzania opieką, które brały udział w badaniu; do Stowarzyszenia Zdrowia Grupy Ameryki, Amerykańskiego Stowarzyszenia Opieki i Przeglądania oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Organizacji Preferowanych Dostawców; do panelu ekspertów liderów klinicznych w zarządzanej opiece; oraz Paulowi Ginsburgowi z Centrum Studiów nad Systemami Zdrowotnymi Zmiana w celu przeglądu manuskryptu.
Author Affiliations
From Mathematica Policy Research, Washington, DC (MRG, TL, TE); Departament Administracji Zdrowia, Medical College of Virginia, Virginia Commonwealth University, Richmond (RH); program IMPACS Roberta Wooda Johnsona / CHPS, Uniwersytet Georgetown, Waszyngton, DC (RB); oraz National Capital Preferred-Provider Organization, Washington, DC (RB).
Prośba o ponowne przesłanie do Dr. Gold at Mathematica Policy Research, Suite 550, 600 Maryland Ave., SW, Washington, DC 20024.
[podobne: badanie vng, wosk pszczeli w kosmetyce, sorno stare babice ]

Tags: , ,

No Responses to “Krajowe badanie planów zarządzania opieką medyczną ad 6”

  1. Norbert says:

    Tętniak mózgu objawy niepozorne

  2. Trip says:

    [..] Cytowany fragment: witamina liposomalna[...]

  3. Michał says:

    jak byłam ostatnio na wakacjach to strasznie bolał mnei brzuch

Powiązane tematy z artykułem: badanie vng sorno stare babice wosk pszczeli w kosmetyce