Ekonomia akademickich centrów medycznych cd

Inwestycje w badania i złożone działania kliniczne mają kluczowe znaczenie dla środowiska w zakresie solidnych, różnorodnych programów szkoleniowych. W obecnym systemie refundacji nie dokonuje się bezpośrednich inwestycji w te dodatkowe koszty. Po utworzeniu systemu płatności szpitali dla pacjentów hospitalizowanych w ramach Medicare, dostosowanie do pośredniej edukacji medycznej miało posłużyć jako pośrednik do częściowego zwrotu szpitali nauczających za większą złożoność opieki i unikalnych usług, które AMC zapewniają społecznościom. Dostosowanie to jest płatnością specyficzną dla szpitala, mającą na celu wsparcie tych kosztów instytucjonalnych.5 Wysoce wyspecjalizowane usługi, takie jak centra wypalania, byłyby zagrożone w przypadku braku takiego wsparcia publicznego. Szpitale for-profit, które ponoszą odpowiedzialność powierniczą za generowanie zwrotu finansowego dla akcjonariuszy, rzadziej inwestują w ośrodki spalania i prowadzą programy szkolenia rezydentów. Dobrze wyszkoleni lekarze wymagają zaangażowania w pełne spektrum opieki zdrowotnej dla szerokiej populacji pacjentów, zróżnicowanej pod względem demograficznym, ekonomicznym i zdrowotnym, od najbogatszych po najbiedniejszych, od najzdrowszych do najbardziej chorych, a najczęściej spotykanych w opiece zdrowotnej. najrzadsze warunki – wszystko to wymaga inwestycji wykraczających poza nadzorujący czas edukacyjny. Nowi lekarze potrzebują kontaktu z najbardziej ugruntowanymi praktykami medycznymi, ale także z procesami, dzięki którym osiąga się postępy w zakresie zapobiegania, diagnozowania i leczenia.
Gdy pojawia się potencjalny niedobór lekarzy i rośnie zapotrzebowanie na publiczne inwestycje w szkolenia lekarzy, pojawiły się głosy wzywające do zwiększenia odpowiedzialności za publiczne wsparcie szpitali nauczających do prowadzenia edukacji lekarzy. AAMC poparło prawodawstwo, które zapewniłoby większą przejrzystość publicznego wsparcia dla AMC, ale także więcej danych na temat kosztów poniesionych w związku z utrzymaniem solidnego środowiska szkoleniowego. Te same przepisy stworzyłyby rozsądny system nagród i kar w celu zapewnienia, że AMC szkolą lekarzy, którzy mają odpowiednią kombinację umiejętności, mogą pracować w zespołach, mają świadomość skończonego charakteru zasobów i są w stanie rozwijać się lepiej i bardziej przystępnie systemy opieki. Trwała i bardziej odpowiedzialna inwestycja w GME-writ-large przyniesie korzyści amerykańskiej opiece zdrowotnej przez kolejne dziesięciolecia.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 14 maja 2014 r. O godz.
Author Affiliations
Ze Stowarzyszenia American Medical Colleges, Washington, DC (AG, PW); oraz Massachusetts General Hospital i Department of Health Care Policy, Harvard Medical School – oba w Bostonie (PLS).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Newhouse JP. W kierunku teorii organizacji non-profit: model ekonomiczny szpitala. Am Econ Rev 1970; 60: 64-74
Sieć nauki
2. Huderson A, Haberman M, Conroy J. Medicare przekazuje szpital pacjentów w dobie reformy służby zdrowia. Washington, DC: Association of American Medical Colleges, 2013 (https://www.aamc.org/download/333654/data/april2013analysisinbrief-medicarepatienthospitaltransfersintee.pdf).

3 Dzau VJ, Cho A, Ellaissi W, i in. Przekształcanie akademickich ośrodków zdrowia na niepewną przyszłość. N Engl J Med 2013; 369: 991-993
Full Text Web of Science Medline
4. Płatności Medicare dla absolwentów edukacji medycznej: co każdy student medycyny, mieszkaniec i doradca musi wiedzieć. Washington, DC: Association of American Medical Colleges, 2013 (https://members.aamc.org/eweb/upload/Medicare%20Payments%20for%20Graduate%20Medical%20Education%202013.pdf).

5. Anderson GF, Lave JR, Russe CM, Neuman P. Świadczenie usług szpitalnych: zmieniające się otoczenie finansowe. Baltimore: Johns Hopkins University Press, 1989: 107.

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (18)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (17)
[przypisy: makaron spaghetti kalorie, bialy sluz, medicus jawor rejestracja ]

Tags: , ,

No Responses to “Ekonomia akademickich centrów medycznych cd”

 1. Igor says:

  bóle podbrzusza i z boku koło biodra to glisda

 2. Turnip King says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: archiwum dokumentów[...]

 3. Broomspun says:

  Nie wiem czemu służy ten artykuł.

 4. Melania says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Ćwiczenia fizyczne[...]

 5. Vagabond Warrior says:

  jedni pisza tak drudzy inaczej

 6. Kornelia says:

  [..] Odniesienie w tekscie do gabinety stomatologiczne[...]

 7. Hubert says:

  No i mnie w końcu dopadła nietolerancja laktozy

Powiązane tematy z artykułem: bialy sluz makaron spaghetti kalorie medicus jawor rejestracja